sobota 1. září 2012

Skvělý web


Pokud chcete, aby byli lidé nadšení z vašeho webu, musíte být nejprve vy nadšení z toho, co děláte. Možná máte pěkný, technicky dokonalý web s ucházející návštěvností. Jak je ale možné, že na něm lidi nedělají to, co chcete, aby dělali.


Zeptejte se kohokoliv, jaký je jeho oblíbený web a co je na něm tak skvělého. Každý vám řekne něco jiného. Pokud se ale na jedné věci shodnou, pak to bude jistě tato odpověď:,,Prostě mě to tam baví." Skvělý web je jako nádherná melodie, kterou bezmyšlenkovitě proplouváte a užíváte si ji nerušeně do posledních tónů. Skvělý web se vám dostane pod kůži. Chcete se k němu vracet, říkat o něm ostatním.

A teď zpátky na zem. Skvělý web je takový, který vám vydělá nechutné množství peněz a získá řadu followerů, fanoušků a v neposlední řadě mraky lajků na sociálních sítích.

Jak mít dobrý skvělý web?

Buďte skvělí. Skvělí v něčem, co můžete předat dál návštěvníkům vašeho webu. Pokud si z návštěvy  něco odnesou, přijdou znovu a přivedou sebou přátele. Nemusíte být nejlepší, ale musí vás to bavit a pak to bude bavit i je.

Mám skvělý web, ale chodí mi tam lidi

Znáte svého uživatele? Víte, co se chce dozvědět? Kde zrovna je, když navštěvuje váš web? Co dělá, co si myslí, co potřebuje? Pokud si myslíte, že máte skvělý web, který bohužel nefunguje, pak se musíte vrátit na začátek a poznat lépe své uživatele.

Chcete začít? Tak začněte!

Skvělé weby vznikají rukou věčně nespokojených lidí, kteří mají chuť řešit problémy a hledat optimální řešení. Každý den chodíte do práce, do školy, do restaurace, do knihovny. Víte o nějakém problémovém místě na těchto vašich trasách? Máte ve svém životě "dveře", které vás štvou a nejdou komfortně používat? Pokud ano, tak začněte s nimi. Zkuste je odstranit, aby se vám žilo lépe.


Nikdy si nesmíte myslet, že je něco dost dobré. Nikdy si nesmíte myslet, že vy jste dost dobří. Zkuste nikdy nedosáhnout vrcholu, hledejte nové výzvy. Jenom tak budete opravdu úžasní!

Žádné komentáře:

Okomentovat